kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Marketingu Maszyn Używanych

Firma: Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. miejsce pracy: Komorniki

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od ponad 25 latjest jedynym autoryzowanym dealerem maszyn CATERPILLAR® w Polsce - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie.W Polscejesteśmy liderem rynku.

Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur – dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Rumunii, Polski i Algierii.

Firma w swojej ofercie posiada sprzęty CAT od 1 tony do ponad 100 tonowych jednostek. Bergerat Monnoyeur posiada 16 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce. Sprzedaż maszyn nowych to tylko część działalności, dla Klientów są dostępne także maszyny używane oraz na wynajem. Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi Bergerat Monnoyeur posiada rozbudowaną sieć serwisową – oprócz serwisów stacjonarnych są też mobilni Mechanicy, którzy dokonują napraw i przeglądów bezpośrednio u Klienta.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Maszyn Używanych
Miejsce pracy: Komorniki
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy;
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa etc.;
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
  • Spotkania integracyjne, szkolenia.
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie stronami e-commerce – zamieszczanie i aktualizacja ofert na platformach sprzedaży;
  • Bieżąca analiza rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce;
  • Obsługa i aktualizacja bazy Maszyn Używanych;
  • Ścisła współpraca z Managerami Regionów ds. Maszyn używanych;
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby działu;
  • Administrowanie obiegiem dokumentów.
Wymagania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Min. roczne doświadczenie w branży e-commerce;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość pakietu Office 365, w tym szczególnie programu Excel;
  • Staranność, sumienność i dokładność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie i entuzjazm w pracy.
W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”.Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem