kandydatów

Etat HR Business Partner

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Poznań

HR Business Partner
Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: 4549

Twój zakres obowiązków:
  • Zapewnianie wsparcia kadrze manadżerskiej w zakresie zarządzania ludźmi poprzez budowanie silnych relacji, dogłębne zrozumienie wyznaczonego obszaru biznesowego oraz dostarczanie zgodnego z prawem i zorientowanego komercyjnie wsparcia w zakresie HR
  • Aktywne działanie na rzecz wdrażania i promowania inicjatyw HR w globalnych strukturach firmy
  • Udzielanie pomocy działowi HR w codziennej pracy związanej m.in. z: zatrudnianiem nowych pracowników, zarządzaniem wynikami, wprowadzaniem niezbędnych udoskonaleń w celu optymalizacji procesów kadrowych, dbaniem o dobrostan pracowników na każdym szczeblu organizacji, dostrzeganie trendów i oferowanie proaktywnych i skalowanych rozwiązań
  • Raportowanie HR Managerowi informacji dotyczących kluczowych wskaźników, w tym o nieobecnościach oraz odejściach
  • Bezpośrednia współpraca z agencjami rekrutacyjnymi oraz zespołem rekrutacyjnym w pozyskiwaniu talentów i tworzeniu silnego EVP
Wymagania pracodawcy:
  • Min. 5 lat doświadczenia pracy na podobnym stanowisku w środowisku korporacyjnym
  • Wykształcenie na kierunkach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi i/lub biznesem
  • Biegła znajomość języka angielskiego, warunek konieczny ze względu na codzienną pracę w tym języku
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Praktyczna wiedza na temat obowiązujących przepisów Prawa Pracy
  • Znajomość programów Ms Office m.in.: Excel, Power-Point, Teams, mile widziane doświadczenie w pracy w SAP SuccessFactors
  • Zdolność analitycznego myślenia, umożliwiająca swobodne poruszanie się w zgromadzonych danych oraz wyciąganie z nich wniosków
  • Zdolność do samodzielnej pracy w celu zaprojektowania i wdrożenia rozwiązań, które optymalizują pracę, są skalowane, wykorzystują dane i systemy
  • Doskonała umiejętność tworzenia i utrzymywania relacji z liderami i interesariuszami na różnych poziomach w organizacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie rozwijającej się firmie
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie w znaczącej, międzynarodowej firmie z branży IT
  • Umowę o pracę na czas określony (2 lata, zastępstwo) podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w nowoczesnym biurze położonym w samym centrum Poznania
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Lokalne oraz globalne szkolenia, dostęp do platformy Udemi oraz kursy językowe
  • Liczne benefity: prywatne ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, kursy językowe, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, premie w ramach Referral Bonus czy Annual Bonus
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.