Etat Pracownik Wsparcia w Dziale Handlowym z Językiem Angielskim

Firma: Dekoma Sp. z o.o. miejsce pracy: Swarzędz

Dekoma, wiodąca firma z branży dekoracji wnętrz oraz dystrybucji wysokogantunkwych tkanin dekoracyjnych i meblowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Pracownik Wsparcia w Dziale Handlowym z Językiem Angielskim
Miejsce pracy: Swarzędz
Obowiązki:
  • rozmowy handlowe z klientami z kreślonego regionu świata
  • wsparcie przedstawicieli handlowych i partnerów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prace biurowe w tym korespondencja mailowa z klientami
  • tworzenie spisów produktów
  • pomoc klientom w wyborze odpowiednich tkanin,
  • informowanie klientów o stanach magazynowy produktów.
Wymagania:
  • dobra znajomość j.angielskiego umożliwiająca komunikacje zwłaszcza w piśmie-warunek konieczny,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • mile widziana znajomość programu XL,
  • wielozadaniowość,
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu,
  • elastyczność,
  • dobra organizacja pracy.
  • język rosyjski będzie atutem
 Oferujemy:
  • praca w Swarzędzu pełna wyzwań, mamy klientów z ponad 50 krajów,
  • od poniedziałku do piątku (I zmiana,)
  • możliwość rozwoju i poszerzania wiadomości z zakresu wiedzy o tkaninach, marketingu, komunikacji w języku angielskim, pracy z nowoczesnym oprogramowaniem,
  • praca w dynamicznym zespole profesjonalistów.
  • po trzech miesiącach ciągłej pracy dopłatę do karty Multisport,
  • po pół roku ciągłej pracy możliwość wejścia do programu dodatkowego ubezpieczenia.