kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów Gruntów

Firma: DPP Development sp. z o.o. miejsce pracy: Swarzędz

www.dompodpoznaniem.pl

Specjalista ds. Zakupów Gruntów
Miejsce pracy: Swarzędz
Opis stanowiska:
  • aktywne poszukiwanie terenów pod inwestycje mieszkaniowe
  • negocjowanie i zawieranie umów z właścicielami gruntów
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z pośrednikami nieruchomości
  • analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja,  komunikacja, plany miejscowe i inne uwarunkowania
  • uzyskiwanie decyzji administracyjnych (m. in. decyzje o warunkach zabudowy, decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach)
  • kontakt z lokalnymi instytucjami
  • prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z zakupem gruntów / nieruchomości
Wymagania:
  • doświadczenie w branży nieruchomości najlepiej w pozyskiwaniu gruntów
  • mile widziane wykształcenie związane z nieruchomościami lub planowaniem przestrzennym
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/nieruchomości
  • wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach
  • poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o B2B
  • ciekawą pracę
  • niezbędne narzędzia pracy