kandydatów

Etat Referent ds. Księgowości

Firma: Pofam Poznań sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-573), Lindego 6 miejsce pracy: Poznań

Referent ds. Księgowości
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • weryfikacja i księgowanie faktur
  • księgowanie raportów kasowych
  • wprowadzanie wyciągów bankowych
  • księgowanie dokumentów magazynowych
Wymagania:
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wiedza z zakresu podstawowych zasad rachunkowości i podatków
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz organizacji pracy własnej
  • odpowiedzialność, systematyczność, terminowość
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dogodną lokalizację w Poznaniu
  • udział w szkoleniach
  • pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, owocowe środy, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-03-2023
Wyświetleń: 82