kandydatów

Etat E-commerce Manager

Firma: ZPU IDMAR miejsce pracy: Mosina

Firma z branży produkcyjnej zatrudni na stanowisko:

E-commerce Manager
Miejsce pracy: Mosina, wielkopolskie
Twój zakres obowiązków
  • Rozwijanie sprzedaży e-commerce (współtworzenie strategii marki i budżetów, wyznaczanie i realizacja celów),
    • SKLEP INTERNETOWY
    • PLATFORMA ALLEGRO
    • PLATFORMA AMAZON
    • POZOSTAŁE NOŚNIKI INTERNETOWE
  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów e-commerce, utrzymanie i rozwój platformy internetowej,
  • Prowadzenie działań maksymalizujących interakcję i konwersję w portalu,
  • Rekomendowanie rozwoju platformy w zakresie nowych funkcjonalności UX & UI,
  • Współtworzenie specyfikacji nowych funkcjonalności i wdrażanie ich z partnerem IT (frontend & backend),
  • Opracowywanie i realizacja strategii mediowej,
  • Analityka internetowa (analiza ruchu, zachowań, konwersji i kluczowych KPI),
  • Planowanie i nadzór nad akcjami marketingowymi realizowanymi przez zespół,
  • Analiza rynku, trendów i zachowań konsumenckich, monitoring konkurencji na rynku, identyfikacja grupy docelowej;
Nasze wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność łączenia IT, mediów, procesów sprzedażowych i analitycznego myślenia,
  • Samodzielność i świetna organizacja pracy,
  • Praktyczna znajomość google analytics, google ads, google trends,
  • Umiejętności analizy efektywności prowadzonych działań oraz formułowania wniosków i rekomendacji,
  • Mile widziane doświadczenie w tworzenie strategii marki i strategii komunikacji;