kandydatów

Etat Psycholog / Psychoterapeuta

Firma: Affidea Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

- nothing is more important than health
Affidea to międzynarodowa marka, z placówkami w ponad 16 krajach Europy, obecna na rynku europejskim od 1995 r, w Polsce od roku 2000. Jesteśmy siecią nowoczesnych placówek medycznych oferujących szeroki wachlarz usług z zakresu diagnostyki i radioterapii wyznaczającą standardy na polskim i międzynarodowym rynku usług medycznych.

Naszym nadrzędnym celem jest poprawa jakości zdrowia i życia ludzi. Nieustająco dbamy o to, by nasi Pacjenci mieli zapewnioną opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie, a diagnostyka i proces leczenia odbywały się w komfortowych warunkach, przy użyciu bezpiecznego i nowoczesnego sprzętu, pod okiem profesjonalnej kadry.

Sukces zawdzięczamy nie tylko dostępowi do nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim ludziom, którzy swoje codzienne zadania realizują z pasją i zaangażowaniem, tworząc tym samym niepowtarzalną kulturę naszej organizacji. Stawiamy na pogłębienie wiedzy i rozwój kompetencji naszych pracowników, bo wierzymy, że wspólnie budujemy wartość naszej firmy.

BUDOWANIE RELACJI, WIARA, ZAUFANIE, ROZWÓJ I INNOWACJA to wartości, które stanowią nasze źródło motywacji, są bliskie naszym sercom  i wspierają nas w codziennej pracy oraz relacjach z naszymi Pacjentami, pracownikami i dostawcami.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Psycholog / Psychoterapeuta
Lokalizacja: Poznań
Zadania:
  • kompleksowa opieka psychologiczna Pacjentów dotkniętych choroba nowotworową oraz ich bliskich
  • psychoedukacja Pacjenta onkologicznego
  • prowadzenie terapii indywidualnej
  • monitorowanie postępów terapii
  • współpraca z lekarzami i innymi terapeutami
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe psychologiczne
  • ukończona 4-letnia szkoła psychoterapeutyczna lub w trakcie certyfikacji - minimum II rok szkolenia psychoterapeutycznego
  • udokumentowane min. 3-letnie doświadczenie w pracy w psychologa/ psychoterapeuty
  • mile widziane doświadczenie w terapii Pacjenta onkologicznego
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i otwartości na drugiego człowieka
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
Kandydatom oferujemy:
  • niepowtarzalną atmosferę pracy, niekorporacyjny klimat pracy, otwarty i zgrany zespół – przyjdź i przekonaj się sam!
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o zamieszczenie w CV następującego oświadczenia w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Affidea Sp. z o.o. oraz Affidea Onkoterapia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, dla potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji, do którego zgłosiłam/em swój udział, oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez te spółki."

Informujemy, że administratorem danych osobowych kandydatów jest Affidea Sp. z o.o. oraz Affidea Onkoterapia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w niniejszym ogłoszeniu, w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile kandydat wyraził na to zgodę, a także w celach archiwizacyjnych. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne.