kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Konkret Real Estate sp.z o.o. sp.kom. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 8007639, z dnia 2023-02-22

Konkret Real Estate sp.z o.o. sp.kom.

Dynamicznie rozwijająca się firma Konkret Real Estate Sp. z o.o. Sp. kom. poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • uzgodnienia i analiza kont księgowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
  • przygotowywanie raportów GUS
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • kontakt z urzędami skarbowymi/urzędami gmin i miast/GUS
  • kontakt i współpraca z innymi działami naszej firmy
  • udział w spotkaniach i nadzór nad należnościami

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
  • wykształcenie ekonomiczne (finanse / rachunkowość)
  • znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości
  • umiejętność przygotowywania sprawozdań finansowych – rocznych i okresowych
  • znajomość MS-Office Excel
  • znajomość programu finansowego Sage będzie dodatkowym atutem
  • doskonała organizacja pracy, rzetelność i skrupulatność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia
  • pakiet sportowy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • lunch pracowniczy