kandydatów

Etat Kierownik robót elektrycznych

Firma: UNIBEP S.A. miejsce pracy: Poznań

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Kierownik robót elektrycznych
Lokalizacja Poznań
Twój zakres obowiązków
  • nadzór nad terminowością, postępem i realizacją prac w branży elektrycznej,
  • nadzór nad jakością i poprawnością rozwiązań technicznych,
  • opiniowanie i kontrola dokumentacji technicznej,
  • nadzór, odbiór i rozliczanie prac podwykonawców,
  • sporządzanie kosztorysów,
  • nadzór nad terminowością dostaw,
  • kontrola zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym,
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika robót elektrycznych lub 5 lat doświadczenia na stanowisku inżyniera robót elektrycznych w branży przemysłowej,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych,
  • znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,
  • doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót,
  • prawo jazdy kat. B.
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również mieszkanie,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat znajdujemy się w czołówce firm budowlanych na rodzimym rynku. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.