Etat Regionalny Przedstawiciel Handlowy (Aparatura Ortodontyczna)

Firma: HR Support miejsce pracy: Poznań

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy która jest jednym z liderów na polskim rynku wśród producentów i dystrybutorów produktów medycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (Aparatura Ortodontyczna)
Miejsce pracy: Poznań
OBOWIĄZKI:
  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa
  • realizacja założonych wyników sprzedaży
  • utrzymywanie współpracy ze stałymi klientami firmy
  • przygotowanie ofert sprzedaży
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie
WYMAGANIA:
  • zaangażowanie oraz nastawienie na cel
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość j. angielskiego
  • umiejętność budowania relacji oraz negocjacji
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samochód służbowy do prywatnej dyspozycji
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta sportowa
  • zagraniczne wyjazdy szkoleniowe
  • konkursy oraz bardzo dobra atmosferę