kandydatów

Etat Senior reporting specialist

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Senior reporting specialist
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/23/0346
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie raportów finansowych, utrzymanie relacji z jednostkami inwestycyjnymi i bankowymi; doradztwo managerom w sprawach finansowych i planowaniu długoterminowym. Obowiązki mogą obejmować księgowość, analizę finansową, audyt, podatki. Kandydat odpowiedzialny za zarządzanie procesami planowania finansowego, w tym długoterminowe planowanie i modelowanie finansowe, budżetowanie roczne, prognozowanie okresowe, sprawozdawczość finansową i zarządczą, planowanie kapitałowe i analizę finansową. Kandydat będzie współpracował z biznesem w celu zapewnienia podjęcia decyzji biznesowych; zajmował się przygotowywaniem i rozpowszechnianiem okresowych sprawozdań finansowych i in. Współpraca z obcokrajowcami w języku angielskim - managerami oraz zespołem. Praca w godzinach 9-18.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość programu MS Excel

Wymagania inne:

certyfikat ze znajomości Microsoft Excel Macro (VBA); ukończone studia wyższe z zakresu zarządzania; minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku; ukończone kursy ze znajomości zarządzania rynkiem kapitałowym

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu