kandydatów

Etat Podinspektor

Firma: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7939638, z dnia 2023-02-01

Ogłoszenie nr 22/2023

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Biuro Certyfikacji i Windykacji

poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze

Podinspektor
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań
Nr ref.: 22/2023

wymiar etatu: 1 (umowa o pracę na czas określony do 31.12.2027r.)

wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki: ekonomia

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie procesu certyfikacji wydatków dla WRPO 2014-2020 oraz FEW 2021-2027
  • przekazywanie zestawienia wydatków do Komisji Europejskiej
  • przygotowywanie prognoz wydatków dla Komisji Europejskiej

Wymagania niezbędne:

  • znajomość przepisów prawnych krajowych i unijnych dotyczących okresu programowania 2014-2020 oraz okresu programowania 2021-2027
  • znajomość przepisów dotyczących finansów publicznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa wiedza z zakresu funkcjonowania administracji publicznej
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • samodzielność

Informacje o warunkach i miejscu pracy:

Nowoczesny budynek przystosowany dla osób z niepełnosprawnością. Stanowisko związane z pracą przy komputerze, wymagające dokładności.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet socjalny