kandydatów

Etat Pracownik inwentaryzacji

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Włocławek miejsce pracy: Poznań

Młodzieżowe Biuro Pracy Włocławek
Pracownik inwentaryzacji
Miejsce pracy: Poznań
Numer: 4/1/2023
OBOWIĄZKI:

Liczenie asortymentu za pomocą skanera

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

ukończone 18 lat

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Włocławek

Pozostałe oferty pracy w firmie Młodzieżowe Biuro Pracy Włocławek
Etat Audytor inwentaryzacji w firmie: Młodzieżowe Biuro Pracy Włocławek miejsce pracy: Poznań 18-04-2023
Etat Audytor inwentaryzacji w firmie: Młodzieżowe Biuro Pracy Włocławek miejsce pracy: Poznań 13-04-2023
Etat Pracownik inwentaryzacji w firmie: Młodzieżowe Biuro Pracy Włocławek miejsce pracy: Poznań 22-01-2023
Etat Audytor inwentaryzacji w firmie: Młodzieżowe Biuro Pracy Włocławek miejsce pracy: Poznań 13-10-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-02-2023
Wyświetleń: 78