kandydatów

Etat Mechanik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim miejsce pracy: Szczepowice

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Mechanik
Miejsce pracy: Szczepowice
Numer: StPr/23/0042
OBOWIĄZKI:
- Diagnoza usterki w pojeździe- Naprawa silników, zespołów i układów mechanicznych- Wymiana uszczelek, olejów, płynów, filtrów- Obsługa specjalistycznych urządzeń oraz sprzętu diagnostycznego- Ustawianie zbieżności kół, świateł w pojeździe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Doświadczenie zawodowe

Wymagania inne:

duża motywacja do nauki i pracy

Miejsce pracy:

Szczepowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim