kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Księgowy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/23/0116
OBOWIĄZKI:
Księgowanie wydatków według standardów US GAAP. Księgowość US GAAP dla odpowiednich płatności AP i bankowych. Procedury przedksięgowe, takie jak sprawdzanie odpowiednich dokumentów płatności lub uznawania wydatków, ich atrybutów księgowych, podatkowych, itp. Dokonywanie płatności bankowych na rzecz kontrahentów EPAM (przelewy krajowe i zagraniczne; zbiorcze i indywidualne). Miesięczne zamknięcie księgowe kont SAP zgodnie z ustaloną procedurą i uzgodnionymi zasadami. Dostarczanie wyjaśnień/dokumentacji potwierdzającej audytorom zewnętrznym i wewnętrznym, takim samym jak starszy/główny księgowy. Praca w środowisku angielskojęzycznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Dbałość o szczegóły, umiejętność kontrolowania i przetwarzania informacji pochodzących z wielu źródeł (mogących mieć wpływ na wpis do dziennika). Znajomość US GAAP lub alternatywnych MSSF. Doskonałe umiejętności obsługi MS Office, zwłaszcza umiejętności Excel. Znajomość SAP. Wysoka odpowiedzialność osobista, możliwość kontrolowania kilku projektów pobocznych (komunikacja z interesariuszami w pojawiających się kwestiach). Umiejętność pracy w ramach ustalonych zasad i procedur. Doskonałe zdolności analityczne i organizacyjne, umiejętność dostosowania zmian w uzgodnionych procedurach.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu