kandydatów

Etat Specjalista ds. e-commerce

Firma: EURO SOURCING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7920615, z dnia 2023-01-26

EURO SOURCING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zajmujemy się sprzedażą online od ponad 10 lat na rynkach europejskich. Operujemy na takich platformach jak eBay, Amazon, Allegro. Specjalizujemy się w handlu częściami zamiennymi do laptopów.

Specjalista ds. e-commerce

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Organizacja, koordynacja i monitoring transportów
  • Wdrażanie krótko i długoterminowych strategii sprzedażowych w internetowych kanałach sprzedaży
  • Nadzór i optymalizacja procesów e-commerce
  • Zarządzanie sprzedażą na platformach sprzedażowych (np. Allegro, Amazon itp.)
  • Rozwiązywanie problemów, zapewnienie ciągłości dostaw
  • Zapewnienie efektywności procesów logistycznych: planowanie i koordynacja łańcucha dostaw
  • Zapewnienie terminowej realizacji zleceń w oparciu o prawidłowy przepływ towarów w podległym obszarze
  • Przygotowanie i zarządzanie sprzedażą na platformach Amazon i podobnych
  • Nadzór nad realizacją zamówień klientów, negocjowanie i określanie warunków współpracy z dostawcami usług transportowych, zarządzanie bazą dostawców
  • Zarządzanie dostępnością, weryfikacja zarejestrowanego asortymentu w stosunku do stanów magazynowych,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją przychodzących zamówień, reklamacji, rozliczeń itp.,
  • platformach europejskich,
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży online dla produktów firmy,
  • Bieżące monitorowanie poziomu sprzedaży, analiza trendów, wzrostów, spadków itp
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, utrzymaniem porządku i archiwizacją dokumentów,
  • Wsparcie administracyjne Zespołu w codziennych zadaniach,

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość rozwiązań i platform sprzedażowych (np. Allegro, Amazon, Shopee, Ebay itp.)
  • Dobra znajomość programu Microsoft Excel,
  • Skuteczność i odpowiedzialność za wyniki pracy,
  • Sumienność, umiejętności organizacyjne ,
  • Praca zespołowa, dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne,
  • Dobra znajomość geograficzna,
  • Rozwiązywanie problemów, szczególnie podczas pracy pod presją.

Oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z silną pozycją na rynku
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Współpraca z firmą o silnej pozycji rynkowej

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-01-2023
Wyświetleń: 101