kandydatów

Etat Kontroler finansowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kontroler finansowy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/23/0164
OBOWIĄZKI:
odpowiedzialność za sporządzanie sprawozdań finansowych jednostki, zamknięcie miesiąca i raportowanie wyników miesięcznych oraz ich komentarz w odniesieniu do budżetu, analiza i uzgodnienie bilansu, zapewnienie zgodności zapisów księgowych ze standardami IFRS, współpraca z audytorami w zakresie badania sprawozdań jednostki, przegląd i zatwierdzanie deklaracji podatkowych jednostki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe na kierunku finanse i rachunkowość (studia magisterskie lub licencjackie); minimum 6 lat doświadczenia w finansach, audycie, kontrolingu; ACCA lub CIMA lub Certyfikat Biegłego Księgowego; znajomość systemu SAP; znajomość standardów IFRS

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 do 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu