kandydatów

Etat Inżynier Elektryk

Firma: AB INDUSTRY S.A. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7905840, z dnia 2023-01-20

Firma AB Industry S.A. cechuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych. Projektujemy, wdrażamy i uruchamiany linie produkcyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy pracownika do działu projektowania na stanowisko:

Inżynier Elektryk

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Inżynier Elektryk

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia koordynacja i nadzór nad realizacją prac elektrycznych i teletechnicznych zgodnie z dokumentacją techniczną, harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu,
  • Nadzór nad pracą monterów, w tym podwykonawców,
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej wykonawczej oraz powykonawczej.

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm,
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Terminowość,
  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika lub pokrewne,
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów i dyspozycyjność,
  • Znajomość zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych,
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.