Etat Inżynier wsparcia technicznego (automatyka i elektroenergetyka)

Firma: Lerta miejsce pracy: Poznań

Lerta to innowacyjna firma energetyczna, która rozumie potrzeby wytwórców i odbiorców energii. Dlatego proponuje przyjazne dla środowiska, skrojone na miarę rozwiązania, pozwalające łączyć uczestników rynku energetycznego. To co nas wyróżnia to Wirtualna Elektrownia Lerta. To inteligentne oprogramowanie, które łączy wielu wytwórców, magazyny energii i konsumentów w jeden zoptymalizowany ekosystem, pozwalający w czasie rzeczywistym planować i dostosowywać produkcję energii oraz inteligentnie handlować na rynku energii przy jak najniższych kosztach operacyjnych. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

Inżynier wsparcia technicznego (automatyka i elektroenergetyka)
Miejsce pracy: Poznań
Zadania i obowiązki:
  • Opracowywanie koncepcji oraz projektowanie rozwiązań technicznych związanych z monitoringiem oraz sterowaniem urządzeń elektrycznych,
  • Koordynacja i kontrola postępu realizowanych prac u klienta przemysłowego,
  • Współudział w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta
  • Współpraca z: klientami przemysłowymi, dostawcami i kontrahentami,
  • Współpraca z komórkami wewnętrznymi naszej organizacji,
  • Doskonalenie i optymalizacja wewnętrznych procesów operacyjnych,
  • Raportowanie wykonanych działań.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, elektrotechnika, energetyka, mechatronika lub pokrewne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w realizacji zadań związanych z Układami Automatyki Kontrolno- Pomiarowej i Przemysłowej (np. projektowanie, eksploatacja, programowanie sterowników itp.),
  • Doświadczenie w zakresie zdalnego monitoringu (np.: liczniki energii elektrycznej, procesy technologiczne, elektrownie fotowoltaiczne, farmy wiatrowe, węzły ciepłownicze itp.)
  • Podstawowa znajomość zagadnień dotyczących m.in.: usług energetycznych, efektywności energetycznej, odnawialnych źródeł energii, magazynowania energii,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Podstawowa znajomość w zakresie Prawa Energetycznego,
  • Bardzo dobra organizacja i umiejętność planowania pracy własnej,
  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę,
  • Wysoka orientacja na cel,
  • Umiejętności analityczne,
  • Znajomość programów inżynierskich w stopniu podstawowym (np. ACAD, SOLIDWORKS, INVENTOR)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia SEP pow. 1kV E+D.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój,
  • Pakiet medyczny Medicover,
  • Bezpłatne zajęcia z lektorem języka angielskiego,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie,
  • Dostęp do firmowej biblioteczki online,
  • Możliwość udziału w Programie Poleceń Pracowniczych,
  • Kartę sportową Medicover Sport,
  • formę współpracy Umowę o pracę lub kontakt B2B,
  • wynagrodzenie 6 000zł - 9 000zł brutto Umowa o pracę lub 7 200 zł -10 800 zł netto B2B
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop).