Etat Fleet Maintenance Manager / Kierownik ds. Zarządzania Flotą

Firma: Marathon Truck Service miejsce pracy: Kostrzyn

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Fleet Maintenance Manager / Kierownik ds. Zarządzania Flotą
Miejsce pracy: Kostrzyn
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie spółką odpowiedzialną za utrzymanie floty pojazdów ciężarowych grupy MARATHON,
  • Negocjowanie warunków umów oraz wzajemnych rozliczeń pomiędzy Spółką i kontrahentami,
  • Nadzorowanie procesu rozliczania napraw gwarancyjnych oraz akcji serwisowych,
  • Kontrola, analiza i optymalizacja kosztów napraw oraz stanów magazynowych,
  • Dobór i weryfikacja dostawców części zamiennych,
  • Optymalizacja kosztów eksploatacji floty, w tym zużycia paliwa,
  • Nadzór nad odbiorem nowej floty i sprzedażą zestawów używanych,
  • Pozyskiwanie i współpraca z klientami zewnętrznymi w zakresie usług serwisowych,
  • Ustalanie z producentami i dostawcami komponentów warunków uzyskiwania autoryzacji serwisowych,
  • Zarządzanie przydzielonymi obiektami.
Wymagania:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Udokumentowanie doświadczenie z zarządzaniu zespołem (około 25 pracowników),
  • Bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów ciężarowych i/lub użytkowych,
  • Doskonała organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem,
  • Sumienność, uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko,
  • Pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole,
  • Dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-01-2023
Wyświetleń: 95