kandydatów

Etat Pracownik sprzątający

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/5307
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowo-czystościowe, sprzątanie części wspólnych (hole, łazienki), gromadzenie i segregacja odpadów, zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg, sanitariatów oraz powierzchni przynależnej do biur, mycie wind, schodów; wynagrodzenie zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów tj. 22,80 zł brutto od 01.01.2023r. i 23,50 zł/h brutto od 01.07.2023r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

doświadczenie w sprzątaniu biurowców klasy A, obsługa maszyn czyszczących (w tym samojezdnych), doświadczenie w pracy z profesjonalnymi środkami chemicznymi i systemami dozowania; mile widziane zaangażowanie, chęć do pracy, sumienność, komunikatywność, poczucie estetyki, miła aparycja

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu