kandydatów

Etat Mistrz Serwisu

Firma: Marathon International miejsce pracy: Kostrzyn

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Mistrz Serwisu
Miejsce pracy: Kostrzyn
Opis stanowiska:
  • Organizacja i koordynowanie pracy warsztatu
  • Bieżący nadzór nad terminowością i jakością realizowanych prac serwisowych
  • Rozliczanie czasu pracy mechaników
  • Tworzenie raportów i analiz dla kierownika serwisu
  • Zapewnienie realizacji napraw pojazdów zgodnie ze standardami organizacji i wytycznymi producentów pojazdów
  • Zapewnienie właściwego stanu narzędzi oraz wyposażenia warsztatowego
  • Odpowiedzialność za utrzymywanie porządku w strefie serwisu
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur w obszarze, zgodnie z wymogami prawa i zasad BHP
Wymagania
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów ciężarowych i/lub użytkowych
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem
  • Sumienność, uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania
Oferujemy
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Umowę o pracę.
  • Samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko.
  • Pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole.
  • Dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi.
  • Przyjazną atmosferę.
BENEFITY:
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Spotkania integracyjne.
  • Karta MultiSport.