kandydatów

Etat Referent ds. Administracyjnych

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Poznań

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Referent ds. Administracyjnych
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty budowy
  • Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych budowy oraz współpraca z Oddziałem
  • Dekretowanie i weryfikowanie faktur zgodnie z wytycznymi
  • Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów zgodnie z ISO
  • Pomoc przy przygotowaniu zestawień, raportów wymaganych przez przełożonego
  • Sporządzanie rejestru umów i zleceń budowy
  • Kontrola obiegu dokumentów między budową a biurem oddziału
Wymagania:
Oczekiwania:
  • Wykształcenie z zakresu administracji, rachunkowości, budownictwa lub pokrewne (mile widziane także osoby posiadające status osoby uczącej się)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Umiejętność pracy z dokumentami księgowymi
  • Mile widziana znajomość procedur ISO
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Oferujemy:
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.