kandydatów

Etat Technik Serwisu

Firma: ForManWay miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta z branży chłodniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Serwisu
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 10/2023
Zadania:
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i współpracownikami
  • Odpowiedzialność za uruchomienie i serwisowanie urządzeń na powierzonych obiektach
  • Skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji (zlecenia obsługiwane w aplikacji) i podręcznego zestawu części zamiennych
  • Zapewnienie satysfakcji Klientów poprzez identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy według najwyższych standardów
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami elektrycznymi (mile widziane urządzenia chłodnicze)
  • Posiadanie uprawnień SEP 1 kV
  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Firma oferuje:
  • Możliwość zatrudnienia na UoP lub B2B
  • Narzędzia pracy: laptop, smartphone, auto służbowe
  • Karta medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na życie i zdrowie
  • Bonusy miesięczne
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.