kandydatów

Etat Doradca ds. Sprzedaży Mieszkań

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Poznań

Dołącz do międzynarodowej spółki deweloperskiej, która realizuje i sprzedaje wyjątkowe inwestycje w najbardziej znanych lokalizacjach miasta.

Firma zapewnia bardzo dobre warunki pracy, zgrany management, świetną atmosferę i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Doradca ds. Sprzedaży Mieszkań
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Profesjonalna obsługa Klientów w zakresie kupna mieszkania;
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z Klientem;
  • Prowadzenie Klienta przez cały okres trwania transakcji;
  • Bieżąca aktualizacja bazy danych Klientów;
  • Prowadzenie spotkań z Klientami oraz prezentacja ofert;
  •  Kompletowanie dokumentów oraz udział w zawieraniu transakcji;
  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej;
  • Współpraca z Klientami podczas finalizacji;
  • Współpraca z innymi działami oraz przygotowywanie raportów.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w spółkach deweloperskich;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość ustawy deweloperskiej, branży, tematyki nieruchomości oraz lokalnego rynku;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Samodzielność oraz komunikatywność;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Nastawienie na osiąganie celów;
  • Dobra organizacja czasu pracy.
Klient oferuje:
  • Umowę o Pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe powiązane z osiągniętymi wynikami;
  • Rozbudowany pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie, szereg innych dodatków i dofinansowań);
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie oraz realne perspektywy rozwoju.
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.