kandydatów

Etat Manager Sprzedaży

Firma: PRO-TALENT MARCIN GRALEWSKI miejsce pracy: Poznań

PRO-Talent to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach sprzedaży i finansów oraz obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji.

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się, nowoczesna firma, która już od kilkunastu lat kreuje trendy na rynku artykułów dziecięcych. Organizacja, którą tworzą kreatywni ludzie z pasją, zorientowani na tworzenie środowiska pracy charakteryzującego się przyjazną i pozytywną atmosferą, w której wspiera się pracowników i bardzo dba o ich rozwój.

Obecnie w związku z jej rozwojem i dynamicznym wzrostem poszukujemy pełnego charyzmy managera sprzedaży. Osoby pracującej z pasją, chętnie dzielącej się wiedzą, a przede wszystkim będącej motywującym i relacyjnym szefem, który potrafi tworzyć zgrany i efektywny zespół sprzedaży.

Manager Sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków:
  • Rozwijanie i przywództwo zespołu handlowego, wspieranie w codziennych działaniach, motywowanie i dbanie o jak najlepsze relacje wewnątrz organizacji
  • Współtworzenie i implementacja strategii sprzedaży, aktywne poszukiwanie przewag i nisz rynkowych
  • Aktywne prowadzenie działań sprzedażowych poprzez poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów i wykorzystywanie nowych możliwości na rynku
  • Umacnianie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych z aktualnymi Klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Negocjowanie warunków umów handlowych i wspólnych działań z Klientami
  • Ścisła współpraca z Zarządem spółki i kierownikami w zakresie pozyskiwania nowych Klientów i budowania marek dystrybucyjnych
  • Ścisła współpraca z działem marketingu w zakresie tworzenia akcji promocyjnych i kampanii marketingowych
  • Bieżąca analiza efektywności działań sprzedażowych
Nasze wymagania:

Szukamy osoby, dla której sprzedaż i zarządzanie sprzedażą to pasja!

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w budowaniu i kierowaniu kilkuosobowym zespołem
  • Umiejętność budowania zgranego i zaangażowanego zespołu
  • Praktyka w prowadzeniu coachingu
  • Umiejętność i chęć dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • Doskonałe umiejętności nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych i interpersonalnych
  • Konsekwencja w działaniu i nastawienie na realizację celów
  • Proaktywna postawa w obliczu trudnych wyzwań
  • Otwartość i chęć ciągłego rozwoju oraz uczenia się nowych rzeczy
  • Pozytywne nastawienie do działania i realizacji zadań
  • Inicjatywa i charyzma
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Pracę w przedsiębiorczym, nastawionym na wyniki, współpracującym zespole
  • Wymarzone środowisko do pracy i rozwoju (przyjazne szefostwo, koleżeństwo i cała organizacja)
  • Rozbudowany pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • Budżet szkoleń grupowych i indywidualnych oraz integracyjnych
  • Dostęp do produktów z oferty firmy w atrakcyjnych cenach
Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26 (Pracodawca, Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie Twoich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych i selekcji pracowników.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: biuro@pro-talent.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności https://pro-talent.pl/kontakt/.