kandydatów

Etat Konstruktor – Projektant (hale)

Firma: WBS Sp. z o.o. miejsce pracy: Stęszew

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konstruktor – Projektant (hale)

Lokalizacja: Stęszew - około 30 km od Poznania

Opis stanowiska pracy:
  • Opracowywanie projektów konstrukcji hal namiotowych na eksport.
  • Sporządzanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych.
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej w języku angielskim lub niemieckim.
  • Współpraca z Działem Eksportu.
  • Uzgadnianie szczegółów realizacji z klientem finalnym.
  • Współpraca z biurami zewnętrznymi biorącymi udział w inwestycji.
  • Praca w biurze firmy, stacjonarna (delegacje w wyjątkowych sytuacjach).
Wymagania:
  • Wymagane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych oraz przy projektowaniu konstrukcji aluminiowych (budynki, hangary, domy, garaże, hale, itd.).
  • Uprawnienia budowlane nie są wymagane.
  • Umiejętność wykonywania kalkulacji statyczno-wytrzymałościowych.
  • Tworzenie rysunków technicznych.
  • Mile widziana znajomość procesu inwestycyjno-budowlanego.
  • Używamy programów: Autocad, Inventor, RM-WIN 3D, Dlubal (jeśli nie znasz wszystkich to cię przeszkolimy).
  • Umiejętność współpracy z wszystkimi działami firmy oraz klientem.
  • Konieczna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego pozwalająca na komunikację z klientem.
  • Wykształcenie inżynierskie: budowlane.
  • Sumienność, dokładność, samodzielność umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet medyczny.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci