kandydatów

Etat Kontroler Pojazdów

Firma: Marathon International miejsce pracy: Kostrzyn

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Kontroler Pojazdów
Miejsce pracy: Kostrzyn
Opis stanowiska:
  • Formalne przekazania i odbiory pojazdów.
  • Kontrola pojazdów pod kątem ogólnego stanu technicznego oraz uszkodzeń mechanicznych i ich dokumentacja zdjęciowa.
  • Klasyfikacja stwierdzonych usterek, wymaganych napraw serwisowych i ewidencja aktywnych komunikatów ostrzegawczych pulpitu kierowcy.
  • Weryfikacja kompletności dokumentów pojazdów (karty, certyfikaty, ubezpieczenia, naklejki, etc.) oraz oznakowania obowiązkowego pojazdu.
  • Kontrola poprawności ustawień i właściwego działania systemów telematycznych, urządzeń do poboru opłat drogowych oraz innych urządzeń pokładowych pojazdu.
  • Kontrola stanu czystości kabiny oraz kompletności wyposażenia pojazdu.
  • Usuwanie drobnych usterek pojazdów bądź zabudowy.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z serwisem pojazdów użytkowych lub doświadczenie jako kierowca kat. C+E.
  • Znajomość specyfiki obsługi i naprawy pojazdów użytkowych, szczególnie ciężarowych marki DAF i Mercedes.
  • Praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność i odpowiedzialność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Umowę o pracę.
  • Samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko.
  • Pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole.
  • Dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi.
  • Przyjazną atmosferę.
BENEFITY:
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Spotkania integracyjne.
  • Karta MultiSport.