kandydatów

Etat Stylistka Paznokci

Firma: Konkret Real Estate Sp. z o.o. Sp. kom. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7839366, z dnia 2022-12-23

Salon Kosmetyczny Mani La, mieszczący się w prestiżowym kompleksie hotelowo-restauracyjnym CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom. w centrum Poznania.

Stylistka Paznokci

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Salon Kosmetyczny, mieszczący się w prestiżowym kompleksie hotelowo-restauracyjnym w centrum Poznania, poszukuje energicznych, pozytywnych, chętnych do pracy osób posiadających wiedzę w zakresie stylizacji paznokci.
  • Praca w pełnym wymiarze godzin, możliwość dostosowania grafiku

Wymagania

  • Wykształcenie kosmetyczne, kosmetologiczne, pedologiczne
  • Pasja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja
  • Dyspozycyjność i pro-aktywność
  • Nienaganna czystość osobista i stanowiska pracy

Oferujemy

  • Pracę w pięknie urządzonym salonie, na produktach wysokiej jakości
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania doświadczenia
  • Współtworzenie nowego, prestiżowego adresu na mapie Poznania
  • Motywacyjny system wynagrodzenia