kandydatów

Etat Analityk biznesowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Analityk biznesowy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/5162
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i uczestnictwo w warsztatach i prezentacjach zorganizowanych przez klienta w celu zebrania wymagań biznesowych, planowanie lub współuczestniczenie w planowaniu szczegółów implementacji oprogramowania, tworzenie oraz analiza dokumentacji dotyczącej rozwiązań analitycznych i wymogów klienta; identyfikowanie możliwych rozwiązań oraz ich ocena względem wymogów biznesowych i technicznych; tworzenie wizualizacji oraz rozwiązań analitycznych na podstawie wymogów klienta za pomocą narzędzi służących do wizualizacji i analizy danych; wprowadzenie poprawek i rozszerzeń do już istniejących rozwiązań analitycznych; tworzenie kodu służącego do ekstrakcji danych za pomocą języka SQL lub innego narzędzia ETL; praca dla klienta i w środowisku angielsko i rosyjskojęzycznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Umiejętność pracy z metodami Agile (np. Scrum, Kanban) lub klasycznymi (np. Waterfall), umiejętność skutecznego prowadzenia działań związanych z pozyskiwaniem danych oraz identyfikowania niespójności wymaganiach projektowych, umiejętność planowania podejścia biznesowego względem projektu i ułatwienie związanej z tym komunikacji; tworzenia/dostosowywania zestawu szablonów do wykorzystania w projekcie; um. tworzenia diagramów(UML, BPMN); zrozumienie i umiejętność zaproponowania odpowiednich procesów tworzenia oprogramowania/ wpływania na nie; wiedza na temat UX / UI.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu