kandydatów

Etat Terenowy Przedstawiciel Handlowy

Firma: Car Service Partner sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Car Service Partner sp. z o.o.

Grupa CASH4CAR to międzynarodowa firma zajmujaca się finansowaniem pojazdów w formie firmowego leasingu zwrotnego.Jesteśmy jednym z największych dostawców zabezpieczeń w Czechach posiadając ponad 15 000 zadowolonych klientów.

Działamy już w 4 krajach i jesteśmy jedną z wiodących firm świadczącą usługi zastawów pojazdów w Europie.

W związku z rozwojem firmy w Polsce poszukujemy osób na stanowisko Mobilnego Przedstawiciela Handlowego

Terenowy Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków:
  • Aktywna praca z naszym systemem CRM
  • Prezentacja oferty firmy
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Sporządzanie umów
  • Praca w terenie ( spotkania, oględziny pojazdów, podpisanie umów)
  • Współpraca z innymi działami firmy( księgowość, back office)
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firm
Poszukujemy osób posiadających:
  • Doświadczenie w branży Automotive (Mile widziani pracownicy z działów sprzedaży samochodów używanych)
  • Znajomości zagadnień technicznych z zakresu budowy samochodu
  • Umiejętności oceny stanu technicznego i wartości rynkowej pojazdu
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Sprawność w obsłudze programów z pakietu MS Office
  • Znajomość technik i standardów sprzedaży (mile widziane)
  • Zaangażowanie i orientacje na wyniki
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Zdolność budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub kontrakt B2B (do uzgodnienia)
  • Niezbędne narzędzia do pracy: Laptop, Telefon, Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku