kandydatów

Etat Kierowca kat. B

Firma: SIXT Rent a Car miejsce pracy: Poznań

Sixt AG, jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości usług mobilnych. Firma powstała w 1912 roku. Obecnie posiada ponad 4000 punktów usługowych w około 100 krajach. Sixt jest liderem na niemieckim i austriackim rynku, specjalizującym się w wynajmie samochodów i jedną z większych, niezależną od producentów, firmą oferującą pełne usługi leasingowe.

Firma Sixt działa w Polsce od 2000 roku. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma EuroRent Sp. z o.o.. Dzięki stałej współpracy z centralą Sixt i jej oddziałami na całym świecie, polski oddział jest w stanie dostarczyć klientom pełną, kompleksową usługę, zarówno w zakresie wynajmu krótko-, jak i długoterminowego. W ofercie dostępne są samochody od ekonomicznych do klasy premium; osobowe i dostawcze.

Sixt rent a car zatrudni
pracownika na stanowisku:

Kierowca kat. B
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie aut na wynajem/opieka nad flotą zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Podstawienie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Polski i UE
  • Wyjazdy na delegacje zlecone przez przełożonego
  • Odprowadzanie/odbieranie samochodów z serwisów, odbiór nowych samochodów

Oczekujemy:

  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenia w bezkolizyjnym prowadzeniu pojazdów
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dyspozycyjności i komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności współpracy z klientem

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca na pełen etat
  • Opiekę medyczną
  • Zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach