kandydatów

Etat Magazynier / Kierowca (kat. C)

Firma: Zing Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Magazynier / Kierowca (kat. C)

ZING jest jednym z największych polskich dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej.

ZING oferuje najwyższej jakości usługi, oparte na szeroko pojętej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdej siedzibie firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie grupą kilku pojazdów
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • przygotowanie towaru do przewozu/dostawy,
  • przewóz i dostarczenie towaru do Klienta,
  • rozładunek towaru,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
Poszukujemy Osób:
  • posiadających prawo jazdy kat. C oraz „Kartę Kierowcy”,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • posiadających aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • posiadających doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych
  • komunikatywnych,
  • potrafiących bardzo dobrze organizować swoją pracę,
  • znających dobrze topografię województwa wielkopolskiego
Oferujemy:
  • Pracę w godzinach wczesnoporannych od poniedziałku do piątku
  • Codzienny zjazd do bazy
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i kwalifikacji
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę ze stała grupą osób i podwykonawców
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-12-2022
Wyświetleń: 113