Etat Pracownik do prac porządkowych- operator maszyny czyszczącej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik do prac porządkowych- operator maszyny czyszczącej
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/5039
OBOWIĄZKI:

mycie ręczne, prace na wysokości do 3 metrów, obsługa maszyny czyszczącej ręcznie prowadzonej oraz siedziskiem dla operatora, ładowanie akumulatorów, zamiatanie terenu wewnętrznego oraz zewnętrznego obiektów, sporządzanie roztworów chemicznych, dezynfekcja, odkurzanie, pranie, opróżnianie koszy, segregacja odpadów, dowożenie wózków do obiektów. Miejsca pracy : 1. Agata Poznań, ul. Haliny Konopackiej 18, 60-205 Poznań; 2. Auchan Poznań Bukowska, ul. Bukowska 156, 60-195 Poznań; 3. Auchan Poznań Szwajcarska, ul. Szwajcarska 14, 61-285 Poznań; 4. Auchan Poznań Swadzim, ul. Świętego Antoniego 2, 62-080 Swadzim; 5. Lidl Jankowice, 62-080 Tarnowo Podgórne, ul. Przemysłowa 2

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie minimum 1 miesiąc pracy w serwisie sprzątającym

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu