kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-biurowy

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Poznań

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: 1703

Zadania:

  • Rejestrowanie dokumentów w wykazach
  • Wprowadzanie danych oraz zmian do wewnętrznych systemów
  • Weryfikowanie poprawności i kompletności umów i dokumentów
  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów w jednostce
  • Bieżąca obsługa dokumentacji – przygotowywanie dokumentów do wysyłki, archiwizowanie, skanowanie, wykonywanie kserokopii
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Gotowość do poszerzania swojej wiedzy i zdobywania doświadczenia
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
  • Oferta skierowana również do studentów/ słuchaczy szkół niestacjonarnych
Oferta:
  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Szansa na rozwój w firmie/ banku o solidnej pozycji na rynku
  • Umowa-zlecenie z możliwością rozpoczęcia współpracy od zaraz
  • Pakiet benefitów: MultiSport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.