Etat Doradca handlowo – techniczny (pompy ciepła, centrale wentylacyjne)

Firma: Exact Systems Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

AAS jest ekspertem w rekrutacji i zatrudnianiu!

Z nami znajdziesz miejsce pracy, nieważne czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy czegoś na dłużej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami. Pomagamy tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i osobom z wieloletnim doświadczeniem, które szukają nowej drogi zawodowej. Na naszej stronie znajdziesz ogłoszenia głównie z branży produkcyjnej, przemysłowej i logistycznej.

Prowadzimy również rekrutacje stałe dla naszych Klientów, gdzie zatrudnienie zdobywasz bezpośrednio w firmie naszego Klienta. My przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacji. To od nas spodziewaj się pierwszego kontaktu rekrutacyjnego.

Należymy do grupy kapitałowej Exact Systems Group, która działa na rynku od 2004 r. i jest liderem branży kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej w Polsce i jedną z największych firm w Europie.

Posiadamy status i kompetencje agencji pracy tymczasowej (nr 24292), oferujemy współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie, z perspektywą zyskania stałego zatrudnienia. Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności.

Doradca handlowo – techniczny (pompy ciepła, centrale wentylacyjne)
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków:
  • sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru pomp ciepła Fujitsu i lub centrali wentylacyjnych
  • pozyskiwania nowych klientów i obszarów sprzedaży (B2B)
  • współpraca i utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami firmy (instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci instalacji)
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach i przetargach
  • wjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami
Nasze wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy w branży HVAC (preferowane w sprzedaży pomp ciepła)
  • znajomość zagadnień z dziedziny OZE
  • znajomość pakietu MS Office (mile widziane środowiska AutoCAD)
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na wynik
  • dobra organizacja własnej pracy
  • wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
To oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • atrakcyjne warunki płacowe - podstawa wynagrodzenia 5-6 tys. netto + premie kwartalne
  • samochód służbowy marki Toyota (również do użytku prywatnego)
  • zadaniowy czas pracy (w pełni wyposażone biuro czynne w godzinach 8-16)
  • laptop, telefon komórkowy
  • udział w PPE (gdzie tylko Pracodawca odprowadza 3,5% wartości brutto wynagrodzenia zasadniczego na konto emerytalne pracownika w PZU)
  • szeroki dostęp do szkoleń, konferencji, biblioteki firmowej (wewnętrzne szkolenia techniczne w ramach własnej Akademii)
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa ubezpieczenie)
  • wyjazdy motywacyjne (również zagraniczne)
Przewagi konkurencyjne w zakresie sprzedawanych produktów:
  • 10-letnia gwarancja na urządzenia
  • odpowiedź na programy Eco i zielona energia
  • wysokie walory energetyczne / oszczędność
  • jakość i cena
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych objętych formularzem oraz podanych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, w tym w załączonym CV, przez AAS RECRUITMENT sp. z o.o. w Częstochowie (KRS: 0000255644) w celu dodania do bazy kandydatów i przekazywania moich danych osobowych zainteresowanym, potencjalnym pracodawcom.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem danych osobowych jest AAS RECRUITMENT sp. z o.o., ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (KRS: 0000255644).

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:

AAS RECRUITMENT Sp. z o.o., ul. Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (z dopiskiem IODO)
lub
adres mailowy: odo@aasrecruitment.com.

Dane osobowe przetwarzane są w celu

Przechowywania danych osobowych osób poszukujących pracy i udostępniania danych naszym klientom, danych osób które spełniają kryteria rekrutacji; podstawą prawną przetwarzania jest zgoda rozumiana jako dobrowolne przesłanie danych rekrutacyjnych [podstawa prawna - art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej „RODO”],

Przechowywania danych osobowych osób poszukujących pracy i przedstawianie im ofert pracy; podstawą prawną przetwarzania jest dobrowolnie wyrażona zgoda [podstawa prawna - art. 6 ust. 1 lit a RODO];

Dane które będziemy przetwarzać to dane przesłane w formularzu zgłoszeniowym oraz dane zawarte w CV, w szczególności dane wynikające z kodeksu pracy, takie jak: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę a jeżeli jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku: wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Odbiorcą danych osobowych są: klienci poszukujący osób do pracy, podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora, w szczególności związane z rekrutacją oraz z usługami IT.

Dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.

Dane przetwarzane będą przez okres do 12 miesięcy od daty zgłoszenia lub do czasu wcześniejszego wycofania zgody

Przysługujące prawa:
  • dostęp do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania;
  • przenoszenie danych;
  • wniesienie sprzeciwu (dotyczy przetwarzania danych w oparciu o prawnie uzasadniony interes);
  • wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznasz, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z prawem (proponujemy w pierwszej kolejności wyjaśnić sprawę z administratorem);
  • w przypadku danych osobowych, które są przetwarzane na podstawie zgody - prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dane osobowe pochodzą bezpośrednio od osób, których dotyczą lub od podmiotów świadczących usługi związane z rekrutacją.

Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym nie stosuje profilowania, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących efektów pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w związku z realizacją wskazanych uprzednio celów.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-11-2022
Wyświetleń: 97