kandydatów

Etat Pracownik ochrony fizycznej - obiekt handlowy

Firma: Simple Work Group Sp. z o. o. miejsce pracy: Baranowo

Pracownik ochrony fizycznej - obiekt handlowy
Miejsce pracy: Baranowo
Nr ref.: POZ/540

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji obiektowej
  • Obchody ochranianego obiektu
  • Obserwacja klientów za pomocą monitoringu
  • Prowadzenie mini inwentury
  • Zapobieganie kradzieżom mienia

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Zaangażowanie
  • Znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 19,70zł brutto
  • Umundurowanie
  • Wstępne szkolenie
  • Elastyczny grafik pracy
  • Wsparcie przełożonych
  • Możliwość rozwoju

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, oferta także dla studentów, emerytów i rencistów.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-11-2022
Wyświetleń: 108