kandydatów

Etat Specjalista ds. wsparcia aplikacji

Firma: Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Specjalista ds. wsparcia aplikacji

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych.
Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie Dział Technologii Informacyjnych poszukuje kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie zgłoszeń dot. potrzeby zmian lub zauważonych błędów w oprogramowaniu,
  • zarządzanie incydentami, błędami i zgłoszeniami zmian od użytkowników,
  • współpraca z dostawcami usług zewnętrznych w zakresie rozwiązywania problemów,
  • budowa bazy wiedzy dla nowych systemów,
  • opieka nad procesami dostarczania poprawek,
  • utrzymywanie i nadzór nad aktualnie działającymi instalacjami,
  • wspieranie przygotowania specyfikacji i procedur testowych,
  • współpraca z dostawcami oprogramowania,
  • regularny monitoring kluczowych parametrów określających wydajność i jakość działania obsługi zgłoszeń.
Wymagania:
  • wiedza praktyczna oparta na doświadczeniu operacyjnym w nadzorze i utrzymaniu systemów klasy ERP lub CRM,
  • praktyczna wiedza z zakresu wsparcia systemów – znajomość procesów obsługi incydentów, problemów oraz zmiany.
  • znajomość platform Linux i Windows oraz ogólna wiedza z zakresu infrastruktury IT,
  • gotowość do pracy w Poznaniu.
Mile widziane:
  • doświadczenie w budowanie bazy wiedzy na temat systemów informatycznych,
  • podstawowa znajomość programowania w dowolnym języku programowania,
  • doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi (Kanban, Scrum),
  • certyfikat ITIL,
  • znajomość platform chmurowych dostarczających rozwiązania aplikacyjne (force.com, Microsoft 365 itp.).
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka rynkowa),
  • możliwość pracy w dynamicznym, młodym zespole nastawionym na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji nie tylko w obszarze IT (w ramach dofinansowanych dla pracowników studiów podyplomowych i szkoleń),
  • biuro w centrum Poznania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.