kandydatów

Etat Service Manager / Kierownik Serwisu floty własnej

Firma: Marathon Truck Service miejsce pracy: Kostrzyn

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Service Manager / Kierownik Serwisu floty własnej
Miejsce pracy: Kostrzyn
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad Biurem Serwisu i zespołem mechaników – organizacja pracy
  • Rozliczanie czasu pracy zespołu serwisu
  • Nadzór nad ewidencją, właściwym wykorzystaniem oraz utrzymaniem wyposażenia warsztatowego
  • Zarządzanie magazynem części zamiennych, kontakt z dostawcami
  • Zarządzanie kalendarzem serwisowania i współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Aktualizacja dokumentacji i nadzór nad poprawnością rozliczeń
  • Optymalizacja procedur, współpraca z innymi działami grupy MARATHON
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (transport drogowy, mechanika/budowa maszyn)
  • Min. 2-letnie doświadczenie praktyczne w środowisku pojazdów ciężarowych bądź użytkowych
  • Zdolności analityczne, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu, odpowiedzialność, inicjatywa, komunikatywność
  • Doświadczenie w zakresie motywowania zespołów, wyznaczanie celów i ich egzekucja
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Dodatkowe preferencje:
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Znajomość platformy JBR-Rogowiec
Oferujemy:·
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę lub współpracę na zasadach B2B
  • Samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko
  • Pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole
  • Dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi
  • Przyjazną atmosferę
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Karta MultiSport