kandydatów

Etat Lekarz Medycyny Estetycznej

Firma: Envie Clinic miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7746559, z dnia 2022-11-17

Envie Clinic to sieć klinik medycyny estetycznej w Polsce i Wielkiej Brytanii. Oferujemy zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii, depilacji laserowej i modelowania sylwetki.

Envie Clinic to zespół doświadczonych specjalistów, dbający i odpowiadający na potrzeby Pacjentów.

Jako firma technologiczna stawiamy na jakość i bezpieczeństwo – w oparciu o nasze doświadczenie produkujemy wysokiej klasy sprzęt, oferujemy najwyższy standard zabiegowy i opiekę.

Rezultaty naszej pracy są dla nas tak samo istotnie jak dobre samopoczucie naszych Pacjentów dlatego, cechuje nas indywidualne podejście i dobór efektywnych rozwiązań.

W związku z rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Medycyny Estetycznej

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Prowadzenie konsultacji z Pacjentami.
  • Wykonywanie kompleksowych zabiegów medycyny estetycznej (zakres do ustalenia).
  • Wprowadzanie nowych usług do kliniki.
  • Dbanie i utrzymywanie dobrych relacji z Pacjentami Kliniki.
  • Ścisła współpraca z managerem kliniki i centralą spółki.

Wymagania

  • Lekarza medycyny estetycznej z pasją do pracy i nowych technologii.
  • Osoby z doświadczeniem w pracy w klinice i sprzedaży usług medycyny estetycznej, znającej język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Otwartej, kontaktowej osoby, dla której bezpośrednia współpraca i komunikacja nie stanowi problemu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę b2b.
  • Prowizyjny system wynagrodzenia.
  • Szkolenia.
  • Elastyczny wymiar czasu pracy.
  • Dobrą atmosferę, wsparcie i młody kreatywny zespół.