kandydatów

Etat Kierownik Administracyjno-Techniczny

Firma: MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. miejsce pracy: Poznań

Kierownik Administracyjno-Techniczny
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • utrzymanie infrastruktury technicznej obiektów zgodnie z wymogami technicznymi oraz prawa budowlanego,
  • nadzorowanie i kontrola prac budowlanych,
  • nadzór nad prowadzoną dokumentacją techniczną i książką obiektów,
  • przygotowywanie budżetów,
  • współpraca z podwykonawcami oraz firmami zewnętrznymi,
  • realizacja harmonogramu przeglądów obiektów firmy,
  • inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiektach firmy,
  • raportowanie postępów zleconych obowiązków,
  • nadzór i negocjacja stałych kosztów firmy (telefony, media, serwisy),
  • nadzór nad uprawnieniami pracowników w firmie (kontrola dostępu, alarm),
  • zarządzanie systemami budynku (ogrzewanie, alarm, kontrola dostępu, centrala p.poż, kamery, itd..),
  • ścisła współpraca z Działem Produkcji.
Wymagamy:
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego oraz zasad BHP,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • odpowiedzialność, sumienność, pracowitość, determinacja, skrupulatność,
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność,
  • pogodne i pozytywne nastawienie.
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.