kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Prezesa

Firma: MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. miejsce pracy: Poznań

Asystent / Asystentka Prezesa
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • organizacja i koordynacja wyjazdów służbowych Prezesa Spółki,
  • wspieranie Prezesa Spółki w codziennych obowiązkach (umawianie spotkań, zarządzanie korespondencją etc.),
  • uczestnictwo w spotkaniach i sporządzanie notatek/protokołów,
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby Prezesa Spółki,
  • bezpośrednia współpraca z Zarządem spółki,
  • prowadzenie rekrutacji pracowników (nadzór nad ogłoszeniami, umawianie spotkań),
  • raportowanie postępów zleconych obowiązków,
  • nadzór nad urlopami i dniami wolnymi zatwierdzonymi przez Prezesa Spółki,
  • informowanie pracowników o zarządzeniach Zarządu Spółki,
Wymagamy:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • odpowiedzialność, sumienność, pracowitość, determinacja, skrupulatność,
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • pogodne i pozytywne nastawienie.
Mile widziane:
  • znajomość systemu Sage Symfonia Handel,
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.