kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Działu Utrzymania Czystości

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Poznań

Asystent / Asystentka Działu Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Poznań

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Asystent/ka Działu Utrzymania Czystości

(Pracownik Wsparcia Działu)

Zapewniamy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami a nie tylko z „wybranymi”

Miejsce pracy: Polska/ praca zdalna

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, pakiet Multisport)
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne przełożonych
  • Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych
  • Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy dofinansowanie do leków i miesięczny dodatek rehabilitacyjny
Zakres obowiązków:
  • Dbanie o nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w systemie elektronicznym
  • Zarządzanie kontraktami działu utrzymania czystości, w tym: wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych i analitycznych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Weryfikacja i kontrola faktur i kontrola wprowadzanych faktur do systemu
  • Ścisła współpraca z Kierownikami i Dyrektorami Operacyjnymi
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami w celu pozyskania informacji o wykonywanych usługach
  • Inne prace biurowe zlecone przez przełożonego
Wymagania:
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność budowania trwałych, pozytywnych relacji ze współpracownikami i Klientami
  • Dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza programu Excel)
  • Doświadczenia w pracy biurowej i na systemach informatycznych (wprowadzanie danych, tworzenie raportów itp.)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem