Etat Grafik ds. prezentacji biznesowych / business presentation designer

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Grafik ds. prezentacji biznesowych / business presentation designer
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/4815
OBOWIĄZKI:
zapewnienie skutecznych rozwiązań komunikacji wizualnej dla szerokiej gamy potrzeb; projektowanie prezentacji i alternatywnych rozwiązań narracyjnych poprzez kreatywne wizualizacje strategii; współpracowanie z liderami zespołów, kolegami z zespołu i koordynatorami projektów w celu dostarczania produktów wysokiej jakości; dbanie o spełnienie parametrów doskonałości firmy w ramach projektowania prezentacji biznesowych; kontakt z klientami z Indii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hindi (hinduski), w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Wymagania inne:

preferowane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym; umiejętność projektowania graficznego, skrupulatność,komunikatywność, zdolności interpersonalne, biegła znajmość programu Power Point; doświadczenie w grafice (staż lub wykształcenie), preferowane doświadczenie w obsłudze klienta, dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne; umiejętność płynnej komunikacji, zarówno werbalnej, jak i pisemnej, w całkowicie angielskim środowisku biznesowym

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu