kandydatów

Etat Doradca Ubezpieczeniowy

Firma: Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Doradca Ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • Doradztwo i sprzedaż ubezpieczeń
  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie rozmów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
Oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta
  • Wykształcenie średnie
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i zaangażowanie
  • Umiejętność organizowania własnej pracy
Oferujemy:
Atrakcyjne zarobki 3000-12000 zł/mc, możliwość wyboru formy zatrudnienia (na umowę zlecenie lub na działalności gospodarczej), zdobycie doświadczenia i rozwój w branży ubezpieczeniowej, profesjonalny system wdrożenia, udział w ciekawych programach szkoleniowych, elastyczny czas pracy - sam decydujesz jak chcesz stworzyć swój harmonogram pracy w strukturach sprzedaży.
  • Nauczę Cię alternatywnych sposobów poszukiwania klientów indywidualnych i biznesowych.
  • Dostarczę Ci narzędzi do zbudowania profesjonalnej marki własnej: sesje zdjęciowe z fotografem, szkolenia i warsztaty z social media i marketingu.
Dołącz do mojego ZESPOŁU i zostań doradcą klienta!

Compensa Dystrybucja Sp.z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy. Odwiedź nas na: www.doradcacompensa.pl