Etat Java Developer w Zespole Systemów Wsparcia Likwidacji Szkód

Firma: Generali miejsce pracy: Poznań

Java Developer w Zespole Systemów Wsparcia Likwidacji Szkód
Miejsce pracy: Poznań
Twoje zadania:
  • Projektowanie i implementacja zmian w systemie w oparciu o najlepsze wzorce projektowe;
  • Dbanie o jakość, wydajność i bezpieczeństwo systemu;
  • Współpraca z zespołem Architektury, QA oraz Administratorów Aplikacji;
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian.
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomości JAVA min 11, Spring boot, Hibernate;
  • Dobrej znajomości wzorców projektowych;
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne.
Mile widziane:
  • Mile widziane doświadczenie Vue.js lub Angular;
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów: karty sportowe, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali;
  • Możliwość nauki języka angielskiego i profesjonalne wsparcie terapeutyczne;
  • Praca w systemie hybrydowym w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy;