kandydatów

Etat Monter-elektryk instalacji fotowoltaicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Monter-elektryk instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/4432
OBOWIĄZKI:
Praca polega na podłączaniu instalacji fotowoltaicznych, w zakresie DC oraz AC, prace z prądem jak i z prace montażowe instalacji, praca z elektronarzędziami, wykonywanie projektów elektrycznych po zakończonym montażu.Praca na terenie Powiatu Poznańskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: eksploatacja i dozór urządzeń elektrycznych

Wymagania inne:

Umiejętność: SEP G1 E+D, praca z prądem stałym i zmiennym, obsługa falownika, elektronarzędzi, obsługa zabezpieczeń indywidualnych przy pracy na wysokości. Inne: sprawność fizyczna (praca na wysokości). Praca na terenie Powiatu Poznańskiego.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu