kandydatów

Etat Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Firma: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o miejsce pracy: Poznań

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Prowadzenie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, specyfikacją techniczną.
  • Możliwy nadzór kontrolny na budowie 2-3 dni w tygodniu.
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej.
  • Organizowanie, koordynowanie i kontrolowanie pracy podwykonawców na budowie.
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej w trakcie realizacji robót.
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.
  • Ścisła współpraca z kierownictwem w firmie.
Wymagania:
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej /  instalacyjnej  w zakresie  instalacji  wodnych  i  kanalizacyjnych.
  • dobrze widziane uprawnienia do prowadzenia robót na obiektach zabytkowych.
  • dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP.
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności.
Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia.
  • Pracę w renomowanej Firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-11-2022
Wyświetleń: 108