kandydatów

Etat Dyrektorka / Dyrektor Oddziału

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Poznań

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt  i wypoczynku
Zobacz co nas cieszy w pracy:

Dyrektorka / Dyrektor Oddziału

miejsce pracy: Poznań, Nr ref.: KSG/136/0722

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą zespołu zgodnie z założonymi celami biznesowymi,
  • zapewnienie wysokiej jakości usług,
  • rozwijanie kompetencji podległego zespołu,
  • odpowiadanie za respektowanie w oddziale obowiązujących procedur i regulacji prawnych,
  • profesjonalne i kompetentne reprezentowanie mBanku,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bankowości min. 5 lat, w tym min. 2 lata stażu na stanowisku kierowniczym,
  • świadomość biznesowa, znajomość rynku i konkurencji,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,
  • umiejętność planowania, stawiania celów oraz ich rozliczania,
  • chęci do podejmowania ambitnych wyzwań i osiągania rezultatów,
  • wykształcenie wyższe.