kandydatów

Etat Architekt Rozwiązań IT

Firma: Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Architekt Rozwiązań IT

Aktualnie Dział Technologii Informatycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ IT

Zakres obowiązków:
  • projektowanie architektury systemów,
  • projektowanie i modelowanie architektury integracyjnej ,
  • przeglądy jakości kodu, wspólna analiza z programistami, wyznaczenie dalszego kierunku działania,
  • wsparcie w utrzymaniu i rozwoju szyny danych (Mule ESB),
  • wspieranie zespołów przy wytwarzaniu systemów,
  • wspieranie Product Ownerów w obszarze architektury systemów,
  • zapobieganie długowi technologicznemu i jego niwelacja,
  • rozpoznawanie i wybór nowych technologii informatycznych.
Poszukiwane kompetencje:
  • min. roczne doświadczenie w pracy w zakresie kompetencji architekta systemowego IT
  • min. dwuletnie doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania ze znajomością:
  • dobrych wzorców integracyjnych oraz architektonicznych (m. in. REST, mikroserwisy),
    • UML, BPMN,
    • CI/CD
    • kubernetes.
  • umiejętność projektowania złożonych systemów informatycznych,
  • zdolności interpersonalne.
Dodatkowym atutem kandydatów będzie:
  • znajomość frameworków architektonicznych (TOGAF),
  • znajomość Enterprise Architect,
  • doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy.
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, warsztaty, spotkania z ekspertami,.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednej z uczelni WSB i DSW, na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).
  • Pracę hybrydową.
  • Kurs j. Angielskiego online
  • Dodatkowe dni wolne w roku (średnio ok 7-8 dni w roku)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.